Tesla Powerwall Kablosuz Akıllı Telefon Şarj Cihazı, Yeniden Satışta!

Tesla Powerwall Kablosuz Akıllı Telefon Şarj Cihazı, Yeniden Satışta!

Tesla bir süre önce sınırlı sayıda akıllı telefon şarj cihazı tanıttı. Çok pahalı ve yavaş olmasına rağmen, yeni şarj cihazı hızla tükendi. Şimdi Tesla, şarj cihazının yakında tekrar ve daha düşük bir fiyatla satışa sunulacağını müjdeledi.

Tesla Kablosuz Akıllı Telefon Şarj Cihazı Özellikleri ve Fiyatı

Beyaz veya siyah renkte şık, Apple benzeri tasarıma sahip, 6,000 mAh şarj cihazında ve 5W kablosuz çıkış şarjı ve 7,5 W USB bulunuyor. Şarj etmeye başlamak için cihazın üstüne Qi özellikli bir telefon ayarlamanız yeterlidir. Yine de USB-A portunu veya entegre USB-C kablosunu kullanarak normal bir taşınabilir şarj cihazı olarak da kullanabilirsiniz.

İlk kez piyasaya çıkan şarj cihazı fiyatı 65 dolardı, fakat daha büyük bir üretim miktarını gerekçe gösteren Tesla, yeni fiyatın 50 dolar olacağını bildiriyor. Yine de, benzer kablosuz şarj cihazları daha az paraya mal olabilir ve genellikle daha büyük bir bataryayı şarj edebilir. Ancak birçok Tesla hayranı, muhtemelen ödeyeceği fazla parayı düşünmez. Tesla Powerwall kablosuz akıllı telefon şarj cihazı, Tesla web sitesinden veya alternatif satış sitelerinden satın alınabilir, ancak yoğun talep yüzünden birkaç hafta beklemek zorunda kalabilirsiniz.