Ev Yenilemede Az Bütçeli Seçimler

Ev Yenilemede Az Bütçeli Seçimler

Ev yenileme işlemi ile dekorasyonunuza oldukça hoş bir detay ekleyebilirsiniz. Dekorasyon uygulamanız zaman içinde hoşunuza gitmeyen bir seçime dönüşebilir. Dekorasyon uygulamanızı tamamen değiştirmek yerine bazı detaylarda farklılık yaratarak bu ideal bir ortam yakalayabilirsiniz.

Yastıklar ve Kırlentler

Yastık ve kırlentler dekorasyon uygulamanız içinde farklılığı yakalamanıza destek olan önemli detaylardır. Oturma odaları, salon ya da yatak odalarının dekorasyonlarının değişiminde yastık ve kırlent detayları oldukça farklı bir alanın yaratılmasına destek olur.

Aksesuarlar

Aksesuar seçimlerinizi değiştirerek alanda farklı bir havanın yakalanmasına destek olabilirsiniz. Alanda aydınlık hava yakalanmasını sağlamak için açık renk seçimlerine ya da yansıma özelliğine sahip olan seçimlere yer verebilirsiniz.

Ayna ve Tablolar

Aynalar küçük ya da dar olan mekânların daha geniş olmasına destek olacak olan seçimlerdir. Bunun yanı sıra tablolar ise ortamda derinliği yakalamanıza destek olurken dekorasyonunuz ile uyumlu olan tercihler de alanın değişmesine etki edecektir.

Doğanın Etkisi

Doğanın etkisine sahip çiçekler ile alanda hoş ve derin bir havanın aksetmesini sağlamanız mümkündür.