Cesur Kadınlar için Çilek Sarışın Saç Rengi

Çilekli sarışın, şirin bir saç rengi gibi geliyor, değil mi? Sevimli gelebilir, ancak bu zor saç renginin neye benzediğini biliyor musunuz? Yapmazsanız iyi olur, çünkü dünyadaki çok az insan doğal olarak bu saç rengine sahiptir. Bu muhteşem saç rengine sahip olan ünlüler arasında; Nicole Kidman, Isla Fisher, Amy Adams ve Holland Roden sayılabilir. Şimdi hatırladınız değil mi? Esas olarak çilek sarısı, kırmızı saç renginin en hafif gölgesidir. Bu saçın temel rengi, içerisindeki sarışın çizgilerle kıvrımlı tonlamalı olup, gölge arasında mükemmel parlaklık veriyor.

Evde Boyama ile Çilek Sarışın Saç Rengi Nasıl Elde Edebilirsiniz?

Saçınızı renklendirmeye gelince, bunu bir profesyonelin yapması her zaman en iyisidir. Ancak bazen salona bir ziyarette bulunmak için uygun ekonomide olmayacağınız anlaşılabilir bir durumdur. Belki bu sizin için bir hobi ve saçlarınızı evde renklendirmekten hoşlanıyorsunuzdur. Sebebiniz ne olursa olsun, yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü çilek sarısı saç rengini elde etmek oldukça zor bir şey olabilir.

Sizin için araştırmalarımızı yaptık ve çilek sarışın saç elde etmek için en iyi yol bulduk. Bu güzel gölgeyi elde etmenin en iyi yolu; L’oreal Excellence’dan Reddish Blonde ve Red Penny olmak üzere 2 rengi eşit oranda karıştırmaktır. Sonuç için heyecanlıysanız hadi hemen başlayın…